Přikrývky péřové letní

Přikrývky péřové letní – nevzdávejte se spaní v peřinách ani na jaře a v létě!

Připravili jsme pro Vás letní, lehkou a tenkou variantu prošívaných přikrývek z peří pro příjemné spaní i v teplých dnech.

Péřová přikrývka je neocenitelná i v teplých dnech, protože peří se vyznačuje vysokou schopností pohlcovat vlhkost − hydroskopičností. Může pojmout až 5 % vody, aniž by omak vyvolával pocit vlhkosti. Navíc se zvýšená vlhkost u péřových výrobků během dne samovolně opět navrací do normálního stavu.

Spaní v přírodním peří odpovídá zdravému spaní 21. století.

Přikrývky péřové letní naší výroby se vyznačují vysokou kvalitou, díky níž si udržují své vlastnosti po dlouhou dobu užívání. Dbáme na prvotřídní výběr peří a kvalitní bavlněné sypkoviny. Každý produkt, který opustí naší výrobu, je několikrát kontrolujeme. Díky tomu Vám můžeme poskytnout na tyto výrobky záruku 5 let.

Přikrývky pečlivě kazetově prošíváme do uzavřených čtverců. Zamezíme tím  přesýpání peří. Péřová přikrývka si tak udrží stálý tvar a Vy si dopřejete ještě lepší a rovnoměrný pocit tepla.

Do okrajů všech péřových přikrývek a polštářů všíváme saténovou paspuli, která plní nejen dekorační účel, ale zamezuje také prolézání peří švem, zabraňuje oděru sypkoviny a tím výrazně prodlužuje její životnost.

Sypkovinu používáme ze 100% bavlny, z nejjemnějších přízí a přispívá k příznivým účinkům přírodní bavlny na lidskou pokožku. Tkanina je měkká, hladká a hedvábná na omak. Všechny tyto výborné vlastnosti jsou zárukou pro Váš spokojený spánek.

Objevte výhody peří i Vy!

letni_peri_slider

Zobrazen 1. – 12. z 30 výsledků