Polštář Snow memory s paměťovým efektem

899 

Popis produktu

Polštář Snow memory s paměťovým efektem

Polštář Snow Memory je díky svému tvaru ideální pro všechny polohy spánku.

Záleží tedy pouze na vás, zda dáte přednost spánku na boku, na zádech nebo ho zmuchláte pod sebe, vždy se přizpůsobí a poskytne oporu a pohodlí. Tvar polštáře Snow Memory lze navíc kdykoliv snadno upravit natřepáním.

Jádro polštáře tvoří směs polyesterových kuliček a kuliček z pěny s paměťovým efektem. Díky tomu polštář zajišťuje potřebnou vzdušnost a zdravé prostředí pro spánek. Zároveň poskytuje dostatečnou oporu a uvolnění krční páteře a šíje. Během ležení není omezován krevní oběh a krční svaly mohou lépe relaxovat.

Polštáře z bio líné pěny napomáhají předcházet některým zdravotním problémům:

  • Ztuhnutí šíjových svalů – díky materiálu, který se přizpůsobuje tvaru hlavy, dochází k okysličení a uvolnění šíjových svalů.
  • Špatnému prokrvení krčních svalů – líná bio pěna se vyznačuje nízkou elasticitou a díky tomu se přizpůsobuje tvaru hlavy a krku aniž by vytvářela protitlak.
  • Bolestem krční páteře a hlavy – líná bio pěna zajišťuje anatomicky správnou polohu během spánku a antidekubitní efekt materiálu umožňuje dostatečné prokrvení a relaxaci svalů.
  • Neklidnému spaní – materiál polštáře dokonale kopíruje tvar hlavy a šíje, během noci tak eliminuje otáčení a převalování.

Rozměr polštáře:

72×42 cm

Recenze

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnocení mohou zadat pouze přihlášení uživatelé, kteří tento produkt koupili.