Polštář Soya

2 590 

Popis produktu

Polštář Soya

Polštář využívá vhodného anatomického tvaru a drobných výčnělků v horní části k relaxaci krčních a šíjových obratlů a lepšímu prokrvení krčních svalů. K relaxaci těla přispívá také potah skládající se ze 3 přírodních materiálů – soyi, stříbra a uhlíku. Toto složení zvyšuje ochranu těla před elektrosmogem, působí antibakteriálně a udržuje tělesné teplo bez vzniku vlhkosti.

  • Potahová látka Genesi Soya je vyrobena ze tří základních prírodních elementů: karbon, stříbro, sója. Zbavuje tělo elektrostatické energie, má antibakteriální vlastnosti, udržuje tělesné teplo bez vzniku vlhkosti a zároveň je příjemná na dotyk.
  • Dodáván v potahu Soya.

Polštáře z líné pěny napomáhají předcházet některým zdravotním problémům:

  • Ztuhnutí šíjových svalů – díky materiálu, který se přizpůsobuje tvaru hlavy, dochází k okysličení a uvolnění šíjových svalů.
  • Špatnému prokrvení krčních svalů – líná bio pěna se vyznačuje nízkou elasticitou a díky tomu se přizpůsobuje tvaru hlavy a krku aniž by vytvářela protitlak.
  • Bolestem krční páteře a hlavy – líná bio pěna zajišťuje anatomicky správnou polohu během spánku a antidekubitní efekt materiálu umožňuje dostatečné prokrvení a relaxaci svalů.
  • Neklidnému spaní – materiál polštáře dokonale kopíruje tvar hlavy a šíje, během noci tak eliminuje otáčení a převalování.
Rozměr: 72 x 42 cm
Líná pěna Líná pěna
Snímatelný potah Snímatelný potah
Stříbro v potahu Stříbro v potahu
Potah zamezující výskytu plísní a bakterií Potah zamezující výskytu plísní a bakterií
Zdravotní polštář Zdravotní polštář
Maximální teplota při praní 30 °C Maximální teplota při praní 30 °C

Dotazy prosím zasílejte na e-shop@luzkoviny-janecek.cz

Recenze

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnocení mohou zadat pouze přihlášení uživatelé, kteří tento produkt koupili.