Polštář péřový Gold Line 70×90 – krémový

3 012 

Popis produktu

Polštář péřový Gold Line 70×90 – krémový

Jedinečná limitovaná edice péřových přikrývek a polštářů nejvyšší kvality Gold Line. Tato kolekce je vyrobena z prachového peří severských hus.

Peří těchto hus je díky klimatickým podmínkám chovu se vyznačuje vysokou hřejivostí, vzdušností a nízkou váhou. Sypkovina z jemných přízí použitá u těchto výrobků zaručuje vysoký komfort spaní.

Tyto výrobky jsou nyní na samém vrcholu naší výroby. Péřové přikrývky a polštáře naší výroby se vyznačují vysokou kvalitou, díky níž si udržují své vlastnosti po dlouhou dobu užívání. Dbáme na prvotřídní výběr peří a kvalitní bavlněné sypkoviny. Každý produkt, který opustí naší výrobu, je několikrát kontrolován. Díky tomu Vám můžeme poskytnout na tyto výrobky záruku 5 let.

Polštář péřový Gold Line 70×90 – krémový

Gramáž: 800 g

Náplň: prachové peří severských hus s nepatrným množstvím ručně draného peří severských hus pro lepší opěru hlavy

Sypkovina: 100% bavlna, sypkovina je velmi jemná s keprovou vazbou. Obvodové švy jsou orámované dekorační saténovou paspulí.

Barva sypkoviny: krémová

Dotazy nebo upřesnění k objednávkám zasílejte prosím na e-shop@luzkoviny-janecek.cz

 

Proč je péřový polštář ten nej?

Možná máte polštář s umělým vláknem a trápí Vás, že již po několika použití a vyprání Vám polštář slehne…Pokud ale zkusíte nový péřový polštář, k umělému se už nevrátíte.

Především z důvodu nepřekonatelného rozdílu mezi péřovou a umělou náplní. Do dnešní doby totiž nebylo vynalezeno umělé vlákno, které by se svou plnivostí (schopností pojmout maximum kyslíku) vyrovnalo nebo dokonce předčilo peří. Právě tato vlastnost způsobuje onu nadýchanost a schopnost polštáře podržet správně krční páteř.

Výhody péřových polštářů od nás

Péřové polštáře naší výroby se vyznačují vysokou kvalitou, díky níž si udržují své vlastnosti po dlouhou dobu užívání. Dbáme na prvotřídní výběr peří a kvalitní bavlněné sypkoviny. Každý produkt, který opustí naší výrobu, je několikrát kontrolován. Díky tomu Vám můžeme poskytnout na tyto výrobky záruku 5 let.

Sypkovina polštáře je vyrobena ze 100% bavlny, z nejjemnějších přízí a přispívá k příznivým účinkům přírodní bavlny na lidskou pokožku. Tkanina je měkká, hladká a hedvábná na omak. Všechny tyto výborné vlastnosti jsou zárukou pro Váš spokojený spánek. Objevte výhody peří i Vy!

Recenze

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnocení mohou zadat pouze přihlášení uživatelé, kteří tento produkt koupili.