Povlečení mikroflanel – Zvířátka v lese

1 020 

Popis produktu

Povlečení mikroflanel – Zvířátka v lese

Pro ty nejměnší je spojeno spaní nejenom s hezkými sny a odpočinkem, ale také s tmou, které se mnozí bojí. Naše zvířátka z lesa jsou tady pro to, aby každého malého strašpytlíka ochránila a všechny strašidla, příšery a zlé sny odehnala. Děti se budou cítit v bezpečí, třeba jako v myším kožíšku.

 

Užijte si maximální relaxaci a pěkné sny!

Zbavte se předsudků, že mikrovlákno je “umělina”.

Povlečení je příjemné na dotek, vhodné pro alergiky. Povlečení je rychleschnoucí, nepouští vlákna, má výborné termoregulační vlastnosti a velice dobře se udržuje. Povlečení má zapínání na zip. Česká výroba.

Povlečení z mikrovlákna je vhodné do studených bytů a chladného počasí.

Obsah balení

– povlečení na peřinu: 140 x 200 cm
– povlak na polštář: 70 x 90 cm

Proč zvolit povlečení mikroflanel?

Nejvýznamnější výhodou mikrovlákna je, že díky velmi jemné struktuře umí udržet teplo a pohodu, budete překvapeni jeho extrémní hřejivostí. Kvalita tohoto materiálu se také projeví jeho hebkostí a úžasnou jemností.

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi hustě pletený materiál je u něho omezena prostupnost pylů a roztočů, materiál je vhodný pro alergiky.

Materiál je velmi stálý a i po mnohočetném vyprání jsou barvy jasné a zářivé, jemné chloupky necuckatí a ponechávají si po dlouhou dobu stále stejný vzhled i charakter.

Povlečení je opatřeno certifikáty o zdravotní nezávadnosti v Textilním zkušebním ústavu Brno.

Parametr Hodnota
Praní 40°C
Materiálové složení 100% Polyester
Zipový uzávěr Ano
Stálobarevnost Ano

Výrobky z mikrovlákna lze prát v automatické pračce, maximálně na teplotu 40 stupňů Celsia. Výrobky lze sušit v sušičce.

Ne, vážně to není pohádka!!!

Recenze

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnocení mohou zadat pouze přihlášení uživatelé, kteří tento produkt koupili.