Péřové polštáře uleví bolavým zádům…

Pořiďte si i Vy naše péřové polštáře nyní se slevou 10 %! Pouze do 12. března 2018!

Vybírat můžete zde.

Proč je péřový polštář ten nej?

Možná máte polštář s umělým vláknem a trápí Vás, že již po několika použití a vyprání Vám polštář slehne…Pokud ale zkusíte nový péřový polštář, k umělému se už nevrátíte.

Především z důvodu nepřekonatelného rozdílu mezi péřovou a umělou náplní. Do dnešní doby totiž nebylo vynalezeno umělé vlákno, které by se svou plnivostí (schopností pojmout maximum kyslíku) vyrovnalo nebo dokonce předčilo peří. Právě tato vlastnost způsobuje onu nadýchanost a schopnost polštáře podržet správně krční páteř.

Výhody péřových polštářů od nás

Péřové polštáře naší výroby se vyznačují vysokou kvalitou, díky níž si udržují své vlastnosti po dlouhou dobu užívání. Dbáme na prvotřídní výběr peří a kvalitní bavlněné sypkoviny. Každý produkt, který opustí naší výrobu, je několikrát kontrolován. Díky tomu Vám můžeme poskytnout na tyto výrobky záruku 5 let.

Sypkovina polštáře je vyrobena ze 100% bavlny, z nejjemnějších přízí a přispívá k příznivým účinkům přírodní bavlny na lidskou pokožku. Tkanina je měkká, hladká a hedvábná na omak. Všechny tyto výborné vlastnosti jsou zárukou pro Váš spokojený spánek. Objevte výhody peří i Vy!

Přikrývka péřová Super dětská 90*130 – růžováPřikrývka péřová Super dětská 90*130 – modráPřikrývka péřová Přikrývka péřová Exclusive dětská 90*130 – bílá