Čistírna peří a šití lůžkovin

Vážení zákazníci,

naše firma Lůžkoviny Janeček má dlouholetou tradici také v oblasti výroby a čištění péřových lůžkovin. Při zpracování používáme pouze tuzemské materiály. Do obvodu švů všíváme pro větší pevnost lůžkovin textilní paspuli.

V naší čistírně peří se čistí strojově při vysoké teplotě metodou horkého vzduchu s příměsí antibakteriální směsi. Každá zakázka je čištěna samostatně! Nemusíte se tedy bát, že se Vaše peří smíchá s peřím horší kvality jiného zákazníka.

Vaše péřové lůžkoviny můžete přinést na kteroukoli z našich poboček čistírny peří. 

Peří nemusíte nijak přesypávat do pytlů nebo jinak chystat. Po zjištění váhy a jakosti peří se přistupuje k samotné objednávce a podle váhy peří Vám personál poradí, kolik Vám vyjde nových přikrývek a polštářů. Je to jednoduché a nezabere to déle než 5-10 minut. Vaši zakázku si pak zpravidla za 2 týdny můžete vyzvednout opět na pobočce čistírny peří.

V naší čistírně peří máte možnost nechat si ušít lůžkoviny i z vlastního materiálu. Pokud máte doma novou sypkovinu, která Vám už leží ve skříni delší dobu a vy nevíte co s ní, protože nemáte šicí stroj, stačí ji společně se starými péřovými přikrývkami a polštáři donést na pobočku čistírny peří a nechat si ušít krásné nové přikrývky.

Těšíme se na Vaši návštěvu, Lůžkoviny Janeček, čistírna peří

🟣 Využijte naši novou jedinečnou online čistírnu peří a nechte si vyčistit peřiny u nás, ať už bydlíte kdekoliv. Více informací o naší službě najdete na stránkách https://cistirnaperibrno.cz.

Máme i kamenné pobočky čistíren peří. Informujte se u nás telefonicky.

Příležitost pro podnikatele: rozšiřujeme síť sběren pro službu Čistírna peří a šití výrobků z peří

Ceník čištění peří si můžete stáhnout zde.