Matracové chrániče

Matracové chrániče jsou nepostradatelnou hygienickou pomůckou k efektivnější údržbě matrace, k ochraně proti mechanickému poškození a protečení jakékoliv tekutiny.

U některých typů matrací může matracový chránič a správná údržba matrace prodloužit životnost matrace až o několik let.

Praní a manipulace s matracovým chráničem je snadná, rychlá a úsporná.

Voděodolné matracové chrániče brání promokání tekutin do matrace. Pro lepší údržbu matrace můžete zvolit matracový chránič, který sice nepropouští vodu, ale propouští vzduch. Nepropustné chrániče jsou vhodné jak pro malé děti, tak pro dlouhodobě ležící nemocné a udrží Vaši matraci v suchu. Všechny druhy chráničů vyrábíme v několika rozměrech.

Matracový chránič PVC + froté: nepropustný, ochrání Vaši matraci proti jakékoliv tekutině. Nejlevnější typ chrániče. Matracový chránič je opatřen gumou v každém rohu chrániče a díky tomuto lze snadno chránič přichytit k matraci.
Matracový chránič PU + froté: nepropustný, ochrání Vaši matraci proti jakékoliv tekutině. Navíc díky PU (polyuretanovému) zátěru je prodyšný. Díky tomuto zátěru se eliminuje pocení, napomáhá k prevenci proleženin a opruzenin. Matracový chránič je opatřen gumou v každém rohu chrániče a díky tomuto lze snadno chránič přichytit k matraci.

 

Zobrazuji všech 5 výsledků