Gold Line

Nabízíme Vám nejžádanější edici prachových péřových přikrývek a polštářů Gold Line ze 100% prachového peří severských hus.

Spaní v přírodním prachovém peří odpovídá zdravému spaní 21. století. A prachové peří severských hus je tou nejkvalitnější náplní, kterou můžete Vašim polštářům a peřinám dopřát.

Od této řady můžete očekávat tu nejvyšší hřejivost, nadýchaný vzhled, lehkost, výbornou přizpůsobivost Vašemi tělu a tepelnou izolaci.

Proč zvolit tuto luxusní řadu prošívaných prachových péřových přikrývek a polštářů Gold Line?

  • Jedná se o prachové péřové výrobky nejvyšší kvality vyrobené pro naše nejnáročnější zákazníky.
  • Tuto kolekci Gold Line vyrábíme ze 100% prachového peří severských hus. Peří těchto hus je díky klimatickým podmínkám nadstandardně hřejivénadýchané a lehoučké.
  • Prachové peřiny a polštáře Gold Line jsou ušité z nejkvalitnější 100% bavlněné sypkoviny z jemných přízí s keprovou vazbou.
  • Prachové přikrývky Gold Line jsou pečlivě prošité, abychom zamezili přesýpání peří a Vám dopřáli ještě lepší a rovnoměrný pocit tepla.
  • Do okrajů těchto luxusních přikrývek a polštářů všíváme saténovou paspuli, která plní nejen dekorační účel, ale zamezuje také prolézání peří švem, zabraňuje oděru sypkoviny a tím výrazně prodlužuje její životnost.
  • Peří je nové, nerecyklované, důkladně vyčištěné, ověřené veterinární kontrolou. Zbavujeme ho veškerých nečistot, prachu a ionizujeme. Proto jsou všechny naše péřové lůžkoviny vhodné i pro alergiky.
  • Péřové přikrývky a polštáře naší výroby se vyznačují vysokou kvalitou, díky níž si udržují své vlastnosti po dlouhou dobu užívání. Každý produkt, který opustí naší výrobu, je několikrát kontrolován. Díky tomu Vám můžeme poskytnout na tyto výrobky záruku 5 let.

Náplň polštáře: 100% prachové peří severských hus s nepatrným množstvím ručně draného peří severských hus pro lepší opěru hlavy

Náplň přikrývky: 100 % prachového peří severských hus

Sypkovina: 100% bavlna, sypkovina je velmi jemná s keprovou vazbou. Obvodové švy jsou orámované dekorační saténovou paspulí.

Barva sypkoviny: krémová

Věříme, že se Vám bude limitovaná řada Gold Line líbit.

V nabídce najdete veškeré tradiční rozměry, nově řadu i v prací variantě a jedinečně také letní variantu všech prachových přikrývek.

Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků