Polštář péřový dětský Jemná náruč – 30×30

290 


Popis produktu

Polštář péřový dětský Jemná náruč – 30×30

Polštář péřový dětský 30×30 cm z řady Jemná náruč  – vznikl na četná přání Vás rodičů, abychom do našeho portfolia zařadili péřové výrobky inspirované metodou, kterou zpopularizovala mezinárodně uznávaná autorka knihy “Něžná náruč rodičů” Eva Kiedroňová.

Péřová řada Jemná náruč respektuje principy správného psychomotorického vývoje miminka.

Je určen jako doplněk k péřové zavinovačce Jemná náruč a k péřovému polštářku Jemná náruč 60×40. Využijete ho do kočárku nebo do autosedačky.

Polštář je plněn kvalitním peřím v poměru 70 % ručně draného husího peří a 30 % prachového husího peří. To je ideální kombinace pro zajištění měkkosti a zároveň opory, tak aby se děťátko cítilo co nejlépe a zdravě vyvíjelo.

Oproti jiným výrobkům na trhu si navíc naše péřové výrobky Jemná náruč oblíbíte pro jejich unikátní možnost snadného praní v pračce na 60°C, sušení v sušičce a pro jejich rozumnou cenu.

Sypkovina péřového polštářku Jemná náruč je ze 100% luxusní broušené bavlny s vysokým leskem z velmi jemných přízí a má certifikaci o zdravotní nezávadnosti a QZ kvalitu.

Plnění: 120 g

Poměr peří: 70 % ručně drané husí peří a 30 % prachové husí peří

Barva sypkoviny: zastřená bílá

Nákup péřových výrobků je ale dobrá investice. Jakmile děťátko vyroste ze zavinovačky nebo dětského polštářku, můžeme Vám je dle Vašeho přání přešít na dětskou přikrývku nebo jiný péřový výrobek.

K péřové zavinovačce a k péřovému polštářku u nás zároveň zakoupíte také povlaky ve stejném designu. Vybrali jsme je pro Vás z nadčasového a elegantního materiálu Atlas Grádl, který milovaly už naše maminky a babičky.

Další informace

Barva

, , ,

Mohlo by se Vám líbit…

Recenze

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnocení mohou zadat pouze přihlášení uživatelé, kteří tento produkt koupili.