Zavinovačka péřová pratelná Retro Line – 100×100

1 160 


Popis produktu

Zavinovačka péřová pratelná Retro Line – 100×100

Představujeme Vám novou limitovanou edici péřových zavinovaček Retro line.

Vyznačuje se originálním designem ve stylu ,,kanafas”. Modrý proužek na bílém podkladu milovaly Vaše babičky a Vy také neodoláte. Zavinovačky z této řady jsou měkké, hřejivé a lehké.

Sypkovinu řady Retro Line jsme vybrali z vyšší a komfortnější kategorie – ze 100% luxusní broušené bavlny z velmi jemných přízí. Díky této sypkovině můžete konečně i zavinovačku snadno prát v pračce na 60°C a sušit v sušičce! Navíc nově je sypkovina vytkávaná, takže ani po mnoha praních neztratí na kvalitě. Materiál je zdravotně nezávadný a splňuje hygienické požadavky pro děti do 3 let.

Víte, že péřová zavinovačka poskytne Vašemu miminku bezpečí jako by bylo znovu u své maminky v bříšku? Péřová zavinovačka je měkká, přirozeně teplá (v létě chladí, v zimě hřeje) a děťátka se v ní cítí bezpečně.

Péřovou zavinovačku můžete naklepat do prostoru hlavičky a zajistit tak miminku přirozené vyvýšení, aniž byste museli podkládat matraci.

Zavinovačku můžete používat i na ven do kočárku. Bezvadně utlumí otřesy při jízdě a miminko nemusíte tolik oblékat.

Zavinovačka je plněna 70 % prachovým husím peřím a 30 % ručně draným husím peřím – což je ideální poměr pro zajištění tepla a měkka, tak aby se děťátko cítilo co nejlépe.

Peřinku doporučujeme denně načechrat, protřepat, vyvětrat a převléknout.

Z vlastních zkušeností budete potřebovat zavinovačky nejlépe dvě na prostřídání. A na peřinku budete potřebovat maximálně 2-3 povlaky.

Plnění: 440 g
Barva: proužek kanafas

Pořiďte si i další lůžkoviny Retro Line se skvělým designem s přidanou hodnotou jednoduchého čištění!

Péřová zavinovačka – to nejlepší pro nově narozené děťátko

Děťátko je po narození jako poupátko. Tři až čtyři měsíce mu trvá než se rozvine a uvědomí si, že už je na světě. Do té doby potřebuje pocit tepla, bezpečí a omezený prostor, jako mělo v maminčině bříšku.

Aby miminko bylo spokojené a klidné, vytvořte mu po narození podobné podmínky na jaké bylo zvyklé.

Péřová zavinovačka umí nahradit prostředí dělohy

Výborným pomocníkem vám bude péřová zavinovačka. Děti, které bývají dráždivé a lekavé, s prudkými pohyby ručiček a nožiček, se krásně v měkké péřové zavinovačce uklidní. Zavinovaná miminka se cítí bezpečnělépe usínají a spí a dokonce netrpí tolik na nadýmání a bolesti bříška.

Miminko se vám v zavinovačce bude dobře nosit. Je dobré ji používat i do kočárku, protože dobře tlumí otřesy z jízdy. Děťátko také nebudete muset tolik oblékat. Dětská zavinovačka je opravdu vhodným doplňkem pro miminko, která by neměla chybět v žádné výbavě maminky.

Výhody péřové zavinovačky v kostce

  • poskytuje přirozené teplo (péřová zavinovačka v zimě hřeje v létě chladí)
  • měkké poležení
  • připomíná omezený prostor jako v děloze
  • dětátko je klidnější, dobře usíná a spí
  • netrpí tolik na nadýmání a bolesti bříška
  • je vhodná do kočárku i do autosedačky – tlumí otřesy z jízdy
  • děťátko není potřeba do zavinovačky tolik oblékat
  • vhodná pro nedonošené a nezralé děti s nízkou porodní hmotností

Zavinovací peřinka o velikosti 100×100 cm je plněná novým čistým ručně draným husím peřím v poměru – 70 % prachového husího peří a 30 % ručně draného husího peří – což je ideální složení pro zajištění tepla a měkkého pohodlí, tak aby se děťátko cítilo co nejlépe.

Peřinku denně načechrávejte, protřepávejte a větrejte. Peří sklepávejte do prostoru hlavičku, protože tím přirozeně vytvoříte doporučovanou nakloněnou rovinu a nebudete muset podkládat postýlku či matraci.

Z vlastních zkušeností budete potřebovat zavinovačky nejlépe dvě na prostřídání.

Péřovou zavinovačku můžete u nás zakoupit za bezkonkurenční cenu i v dalších čtyřech barevných provedeních nepratelné sypkoviny.

Další informace

Barva

, , ,

Recenze

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnocení mohou zadat pouze přihlášení uživatelé, kteří tento produkt koupili.