V péřových přikrývkách můžete spát i v létě!

Nová řada přikrývek Tropical

Nová péřová pratelná letní přikrývka Tropical

Milujete péřové přikrývky a nechcete se jich vzdát ani v létě? Opravdu nemusíte! Připravili jsme pro Vás novinku pro léto 2023 – péřovou letní pratelnou přikrývku Tropical. Ještě tenčí, lehčí a navíc pratelnou variantu péřové přikrývky pro příjemné spaní i v teplých dnech, v tropických a horkých nocích.

Přikrývka péřová letní pratelná Tropical je přímo určená na spaní v létě. Využívá přirozenou vlastnost peří – hydroskopičnost – tedy  vysokou schopnost pohlcovat vlhkost. Peří pojme až 5 % vody, aniž byste na omak cítili vlhkost. Tuto vlastnost oceníte zejména v létě, kdy jsou noci teplé a více se potíte. Přikrývka je ještě tenčí než naše letní varianty a je unikátní v tom, že ji bez obav můžete vyprat a usušit v sušičce.

Je vhodné spát v péřových peřinách i v létě?

Ano, jednoznačně! Tady je 5 důvodů, proč spát v péřových peřinách i v létě – schopnost pohlcovat vlhkost, přizpůsobivost, spánek v souladu s přírodou, trvanlivost a možnost praní.

1. Schopnost pohlcovat vlhkost
Jedním z požadavků ložních náplní je i schopnost pohlcovat vlhkost − hygroskopičnost. Peří touto vlastností disponuje, může pojmout až 5 % vody, aniž by omak vyvolával pocit vlhkosti. Navíc se zvýšená vlhkost u péřových výrobků během dne samovolně opět navrací do normálního stavu.

2. Přizpůsobivost
Péřové přikrývky a polštáře mají vynikající schopnost přizpůsobit se tvaru lidského těla a jeho pohybům. Člověk během spánku často mění svou polohu, což může způsobit přísun studeného vzduchu z okolí. Proto je velmi důležité, aby se přikrývka co nejlépe přizpůsobila každé změně vaší polohy a chladný vzduch pod ní tudíž nemohl pronikat.

3. Spánek v souladu s přírodou
Peří je čistě přírodní produkt, u něhož je ve spojení se 100% bavlněným povlakem garantována vysoká snášenlivost.

4. Trvanlivost
Obdivuhodná je také trvanlivost peří. Při běžném používání a opotřebovávání se životnost péřové soupravy pohybuje mezi 25 a 30 lety.

5. Možnost praní
Díky použité sypkovině, můžete letní peřinu Tropical kdykoliv vyprat a vysušit v sušičce.