Proč je péřový polštář nejlepší pro Váš zdravý spánek?

Proč se nejlépe vyspíte na péřovém polštáři?

Možná máte polštář s umělým vláknem a trápí Vás, že již po několika použití a vyprání Vám slehne…Vyzkoušejte péřový polštář – k umělému se už nevrátíte!

A to hlavně z důvodu nepřekonatelného rozdílu mezi péřovou a umělou náplní. Do dnešní doby totiž lidé nevynalezli umělé vlákno, které by se svou plnivostí (schopností pojmout maximum kyslíku) vyrovnalo nebo dokonce předčilo peří. Právě tato vlastnost způsobuje onu příjemnou nadýchanost a schopnost péřového polštáře podržet správně krční páteřVybírejte zde.

Jaké jsou výhody péřového polštáře?

výborně podrží krční páteř
pohodlné uvolní hlavu ve správné poloze
polštář z peří má dlouhou životnost
v nabídce máme polštáře a polštářky v mnoha velikostech a v různých poměrech prachového peří
můžete ho jednoduše vyprat doma v pračce

Proč koupíte nejlepší péřový polštář právě u nás?

Spaní na přírodním péřovém polštáři odpovídá zdravému spaní 21. století.

Peří je nové, nerecyklované, důkladně vyčištěné, ověřené veterinární kontrolou. Zbavujeme ho veškerých nečistot, prachu a ionizujeme. Proto jsou všechny naše péřové lůžkoviny vhodné i pro alergiky.

Péřové polštáře naší výroby se vyznačují vysokou kvalitou, díky níž si udržují své vlastnosti po dlouhou dobu užívání. Dbáme na prvotřídní výběr peří a kvalitní bavlněné sypkoviny. Každý produkt, který opustí naší výrobu, několikrát kontrolujeme. Díky tomu Vám můžeme poskytnout na tyto výrobky záruku 5 let.

Sypkovinu péřového polštáře vyrábíme ze 100% bavlny, z nejjemnějších přízí a přispívá k příznivým účinkům přírodní bavlny na lidskou pokožku. Tkanina je měkká, hladká a hedvábná na omak. Všechny tyto výborné vlastnosti Vám zaručí spokojený a zdravý spánek. Objevte výhody peří i Vy! Naši nabídku najdete zde.

Potřebují ke spánku polštářek i děti?

Ano, pro zdravý vývoj miminka od narození, je nutné ležení v zavinovačce podložit polštářkem ve velikosti 60×40 cm.

Péřový polštářek Jemná náruč 60×40 cm je pro tyto účely polovysypaný. Bude se Vám tedy zdát méně naplněný.

V zavinovačce se miminko přirozeně propadne na pevný základ matrace, peřinka vytvoří hnízdečko a tělíčko miminka se uvolní. Účelem polštářku je, že navíc vytvoří mantinel po stranách hlavičky. Hlavička děťátka tak pěkně drží, je uvolněná, není sležená a zakloněná. Miminko v zavinovačce s podloženou hlavičkou péřovým polštářkem leží hezky v ose, nezaklání se a přirozeně protahuje zkrácenou šíji.

Do kočárku nebo autosedačky využijete také péřový polštářek 30×30 Jemná náruč.

V pozdějším věku mohou používat péřový polštář nebo polštářek děti jako dospělí bez omezení.