Přikrývka péřová pratelná letní Tropical 140×220

2 800 


Popis produktu

Přikrývka péřová pratelná letní Tropical 140×220

Milujete péřové přikrývky a nechcete se jich vzdát ani v létě? Opravdu nemusíte! Připravili jsme pro Vás letní novinku – péřovou letní pratelnou přikrývku Tropical . Ještě tenčí, lehčí a navíc pratelnou variantu péřové přikrývky pro příjemné spaní i v teplých dnech, v tropických a horkých nocích.

Přikrývka péřová letní pratelná Tropical je přímo určená na spaní v létě. Využívá přirozenou vlastnost peří – hydroskopičnost – tedy  vysokou schopnost pohlcovat vlhkost. Peří pojme až 5 % vody, aniž byste na omak cítili vlhkost. Tuto vlastnost oceníte zejména v létě, kdy jsou noci teplé a více se potíte. Přikrývka je ještě tenčí než naše letní varianty a je unikátní v tom, že ji bez obav můžete vyprat a usušit v sušičce.

Přikrývka péřová letní pratelná Tropical naší výroby se vyznačují vysokou kvalitou, díky níž si udržují své vlastnosti po dlouhou dobu užívání. Dbáme na prvotřídní výběr peří a kvalitní bavlněné sypkoviny. Každý produkt, který opustí naší výrobu, je několikrát kontrolován. Díky tomu Vám můžeme poskytnout na tyto výrobky záruku 5 let.

Péřová přikrývka je šita kazetově do uzavřených čtverců, které zabraňují přesýpání peří a zároveň zvyšují poddajnost a stálý tvar péřové přikrývky.

Obvodové švy jsou 2x kvalitně prošité dekorační paspulí, která Vám zaručí, že i po čase používání nevypadne ze sypkoviny ani pírko.

Sypkovina – je vyrobena ze 100% broušené bavlny s vysokým leskem z velmi jemných přízí.

Přikrývka péřová pratelná letní Tropical 140×220

Náplň: 70 % prachové peří a 30 % velmi jemné husí peří

Sypkovina: bílá pratelná

Rozměr: 140*220 cm

Plnění: 500 g

Dotazy nebo upřesnění k objednávkám zasílejte prosím na e-shop@luzkoviny-janecek.cz

Několik rad pro údržbu péřových produktů:

  • péřový výrobek pravidelně větrejte na nepřímém slunci
  • peřiny uchovávejte v suchu
  • péřové výrobky pravidelně provzdušněte natřásáním a otáčením
  • neskladujte v kompresních a uzavřených obalech
  • ošetřujte pouze ve specializovaných provozovnách, domácím praním a nedostatečným proschnutím se peří znehodnocuje
  • peří skladujte pouze v prodyšném obalu

Pět důvodů, proč zvolit peří i v létě…

Pět důvodů, proč zvolit peří – schopnost pohlcovat vlhkost, přizpůsobivost, spánek v souladu s přírodou, trvanlivost a možnost praní.

1. Schopnost pohlcovat vlhkost

Jedním z požadavků ložních náplní je i schopnost pohlcovat vlhkost − hygroskopičnost. Peří touto vlastností disponuje, může pojmout až 5 % vody, aniž by omak vyvolával pocit vlhkosti. Navíc se zvýšená vlhkost u péřových výrobků během dne samovolně opět navrací do normálního stavu.

2. Přizpůsobivost

Péřové přikrývky a polštáře mají vynikající schopnost přizpůsobit se tvaru lidského těla a jeho pohybům. Člověk během spánku často mění svou polohu, což může způsobit přísun studeného vzduchu z okolí. Proto je velmi důležité, aby se přikrývka co nejlépe přizpůsobila každé změně vaší polohy a chladný vzduch pod ní tudíž nemohl pronikat.

3. Spánek v souladu s přírodou

Peří je čistě přírodní produkt, u něhož je ve spojení se 100% bavlněným povlakem garantována vysoká snášenlivost.

4. Trvanlivost

Obdivuhodná je také trvanlivost peří. Při běžném používání a opotřebovávání se životnost péřové soupravy pohybuje mezi 25 a 30 lety.

5. Možnost praní

Díky použité sypkovině, můžete letní peřinu Tropical kdykoliv vyprat a vysušit v sušičce.

Další informace

Barva

, ,

Mohlo by se Vám líbit…

Recenze

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnocení mohou zadat pouze přihlášení uživatelé, kteří tento produkt koupili.