Přikrývky péřové letní – spaní v peřinách jde i v teplých dnech!

Přikrývky péřové letní – nevzdávejte se spaní v peřinách ani na jaře a v létě!

Proč spát v peří v teplých dnech?

Máte rádi péřové přikrývky a chcete v nich spát i na jaře a v létě? Připravili jsme pro Vás lehkou a tenkou variantu přikrývek z peří pro příjemné spaní i v teplých dnech.
Přikrývky péřové letní jsou neocenitelné i v teplých dnech, protože peří se vyznačuje vysokou schopností pohlcovat vlhkost − hydroskopičností. Může pojmout až 5 % vody, aniž by omak vyvolával pocit vlhkosti. Navíc se zvýšená vlhkost u péřových výrobků během dne samovolně opět navrací do normálního stavu. Peří má také úžasnou vlastnost, že v zimě hřeje, ale v létě Vás příjemně ochladí.

Co získáte nákupem letní péřové přikrývky:

  • větší komfort při spánku v teplých dnech,
  • rychlejší usínání, protože se budete pod peřinou cítit dobře a bude Vás chladit,
  • a zbaví vás nadměrného pocení organismu během spánku.

Můžete vybírat z různých variant letní přikrývky podle toho, jaký chcete zvolit poměr prachového a draného peří. Vždy platí pravidlo, čím více prachového peří, tím je přikrývka lehčí, nadýchanější a jemnější. Samozřejmostí je nabídka klasických, prodloužených rozměrů, ale i partnerských přikrývek.

Celou nabídku chladivých přikrývek z peří na léto najdete zde.

Letní přikrývky z peří a polštáře naší výroby se vyznačují vysokou kvalitou, díky níž si udržují své vlastnosti po dlouhou dobu užívání. Dbáme na prvotřídní výběr peří a kvalitní bavlněné sypkoviny. Každý produkt, který opustí naší výrobu, je několikrát kontrolován. Díky tomu Vám můžeme poskytnout na tyto výrobky záruku 5 let – na neprostupnost peří a kvalitu obvodových švů.

Letní deka z peří je šita kazetově do uzavřených čtverců, které zabraňují přesýpání peří a zároveň zvyšují poddajnost a stálý tvar péřové přikrývky.

Obvodové švy jsou 2x kvalitně prošité dekorační paspulí, která Vám zaručí, že i po čase používání nevypadne ze sypkoviny ani pírko.

Sypkovina – je vyrobena ze 100% bavlna, z nejjemnějších přízí a přispívá k příznivým účinkům přírodní bavlny na lidskou pokožku. Tkanina je měkká, hladká a hedvábná na omak. Všechny tyto výborné vlastnosti jsou zárukou pro Váš spokojený spánek. Objevte výhody peří i Vy!