Sada zavinovačky a polštářků Retro Line Jemná náruč

2 180 


Popis produktu

Sada zavinovačky a polštářků Retro Line Jemná náruč

Nově jsme Vaši oblíbenou řadu Jemná náruč oblékli do nadčasové retro sypkoviny ve stylu “kanafas” z vyšší kategorie a vznikla výhodná sada zavinovačky a polštářků Retro Line Jemná náruč. Tento set obsahuje:

  • zavinovačku Jemná náruč 100×100 cm v retro designu (tzv. “Maxi Dráček”) – plnění: 750 g
  • polštářek Jemná náruč 60×40 cm v retro designu – plnění: 300 g
  • polštářek Jemná náruč 30×30 cm v retro designu – plnění: 120 g
  • a navíc polštářek Jemná náruč 30×30 cm v retro designu – jako dárek pro Vás zdarmaplnění: 120 g

Péřová řada Jemná náruč v retro stylu respektuje principy správného psychomotorického vývoje miminka, které zpopularizovala mezinárodně uznávaná autorka knihy “Něžná náruč rodičů” Eva Kiedroňová.

Výrobky z řady Jemná náruč jsou plněné kvalitním peřím v poměru 70 % ručně draného husího peří a 30 % prachového husího peří – to je ideální kombinace pro zajištění tepla, měkkosti a zároveň opory, tak aby se děťátko cítilo co nejlépe a zdravě vyvíjelo.

Sypkovina z řady Retro Line nevyniká pouze nadčasovým vzhledem – modrým proužkem na bílém podkladu, který milovaly už Vaše babičky. Je hlavně z vyšší a komfortnější kategorie – ze 100% luxusní broušené bavlny z velmi jemných přízí. Tuto sypkovinu snadno vyperete v pračce na 60°C a vysušíte v sušičce. Materiál má certifikaci o zdravotní nezávadnosti a QZ kvalitu, splňuje tedy hygienické požadavky pro děti do 3 let.

Poměr peří: 70 % ručně drané husí peří a 30 % prachové husí peří

Barva sypkoviny: proužek kanafas

Proč jsou v sadě také dětské polštářky?

Pro zdravý vývoj Vašeho děťátka a taky aby péřová zavinovačka plnila svou funkci, je vhodné, pokud ji podložíte polštářkem ve velikosti 60×40 cm.

Péřový polštářek Retro Line Jemná náruč 60×40 cm je pro tyto účely polovysypaný. Bude se Vám tedy zdát méně naplněný.

V zavinovačce se miminko přirozeně propadne na pevný základ matrace, peřinka vytvoří hnízdečko a tělíčko miminka se uvolní.

Účelem polštářku je, že navíc vytvoří mantinel po stranách hlavičky. Hlavička děťátka tak pěkně drží, je uvolněná, není sležená a zakloněná. Miminko v zavinovačce s podloženou hlavičkou péřovým polštářkem leží hezky v ose, nezaklání se a přirozeně protahuje zkrácenou šíji.

Z vlastní zkušenosti a ze znalostí přirozeného chování peří, využijete nejlépe dva sety zavinovačky a polštářku. Aby peří plnilo svou funkci, často ho načechrávejte a dávejte ven vzduchu (v zimě mrazu, v létě slunci). Pokud si peří nebude moci odpočinout, nasaje vlhkost a neustálou zátěží slehne. 

Do kočárku nebo autosedačky využijete také péřový polštářek 30×30 cm Retro Line Jemná náruč. V této sadě získáte navíc jeden polštářek zdarma, takže je můžete použít navíc jako mantinel do postýlky po stranách.

Nákup péřových výrobků je dobrá investice. Jakmile děťátko vyroste ze zavinovačky nebo dětského polštářku, můžeme Vám je dle Vašeho přání přešít na dětskou přikrývku nebo jiný péřový výrobek.

K péřové zavinovačce a k péřovému polštářku u nás zároveň zakoupíte také povlaky ve stejném designu. Vybrali jsme je pro Vás z nadčasového a elegantního materiálu Atlas Grádl, který milovaly už naše maminky a babičky.

Další informace

Barva

, , ,

Mohlo by se Vám líbit…

Recenze

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnocení mohou zadat pouze přihlášení uživatelé, kteří tento produkt koupili.