Zavinovačka péřová Dráček Jemná náruč – 80×80

1 270 


Popis produktu

Zavinovačka péřová Dráček Jemná náruč – 80×80

Péřová zavinovačka Dráček z řady Jemná náruč vznikla na četná přání Vás rodičů, abychom do našeho portfolia zařadili péřové výrobky inspirované principy metody, kterou zpopularizovala mezinárodně uznávaná autorka knihy “Něžná náruč rodičů” Eva Kiedroňová.

Zavinovačku jsme ušili do tvaru dráčka s prodlouženým spodním cípem. Výborně se zavazuje a pohodlně se Vám do ní vejde i větší děťátko.

Péřová řada Jemná náruč respektuje principy správného psychomotorického vývoje miminka.

Zavinovačku Dráček plníme kvalitním peřím v poměru 70 % ručně draného husího peří a 30 % prachového husího peří – což je ideální kombinace pro zajištění tepla, měkkosti a zároveň opory, tak aby se děťátko cítilo co nejlépe a zdravě vyvíjelo.

Oproti jiným výrobkům na trhu si navíc naše péřové výrobky Jemná náruč oblíbíte pro jejich unikátní možnost snadného praní v pračce na 60°C, sušení v sušičce a pro jejich rozumnou cenu.

Sypkovina péřové zavinovačky Jemná náruč je ze 100% luxusní broušené bavlny s vysokým leskem z velmi jemných přízí a má certifikaci o zdravotní nezávadnosti a QZ kvalitu.

Pozn.: Zavinovačce péřové Maxi Dráček odpovídá tento výrobek z nové řady: Zavinovačka péřová Jemná náruč – 100×100

Plnění: 400 g

Poměr peří: 70 % ručně drané husí peří a 30 % prachové husí peří

Barva sypkoviny: zastřená bílá

 

Proč je důležité k zavinovačce koupit také dětský polovysypaný polštářek?

Aby péřová zavinovačka plnila dobře svou funkci a Vaše děťátko se dobře vyvíjelo, podkládejte ji polštářkem ve velikosti 60×40 cm.

Péřový polštářek Jemná náruč 60×40 cm je pro tyto účely polovysypaný. Bude se Vám tedy zdát méně naplněný.

V zavinovačce se miminko přirozeně propadne na pevný základ matrace, peřinka vytvoří hnízdečko a tělíčko miminka se uvolní.

Účelem polštářku je, že navíc vytvoří mantinel po stranách hlavičky. Hlavička děťátka tak pěkně drží, je uvolněná, není sležená a zakloněná. Miminko v zavinovačce s podloženou hlavičkou péřovým polštářkem leží hezky v ose, nezaklání se a přirozeně protahuje zkrácenou šíji.

Z vlastní zkušenosti a ze znalostí přirozeného chování peří, využijete nejlépe dva sety zavinovačky a polštářku. Aby peří plnilo svou funkci, je totiž potřeba, abyste ho často načechrávali a vystavovali vzduchu (v zimě mrazu, v létě slunci). Pokud si peří totiž “neodpočine”, nasaje vlhkost a neustálou zátěží slehne. 

Do kočárku nebo autosedačky využijete také péřový polštářek 30×30 Jemná náruč.

Nákup péřových výrobků je ale dobrá investice. Jakmile děťátko vyroste ze zavinovačky nebo dětského polštářku, můžeme Vám je dle Vašeho přání přešít na dětskou přikrývku nebo jiný péřový výrobek.

K péřové zavinovačce a k péřovému polštářku u nás zároveň zakoupíte také povlaky ve stejném designu. Vybrali jsme je pro Vás z nadčasového a elegantního materiálu Atlas Grádl, který milovaly už naše maminky a babičky.

Další informace

Barva

, , ,

Mohlo by se Vám líbit…

Recenze

Zatím nikdo nehodnotil.

Hodnocení mohou zadat pouze přihlášení uživatelé, kteří tento produkt koupili.