Peří je cool! 

Peří je cool! Přečtěte si, proč!

Jsme malá rodinná brněnská firma, která miluje peří. Už od roku 1992 vyrábíme na míru vašim požadavkům a potřebám péřové lůžkoviny a pečujeme o jejich dlouhou životnost.

Jsme rádi, že za tu dobu zažíváme návrat ke starým dobrým časům našich babiček, které věděly, že spaní v prachovém peří je považováno za symbol luxusu, a že v zimě vás peřina zahřeje lépe než hrnek horkého čaje. 

Najdete nás na stránkách http://luzkoviny-janecek.cz nebo v kamenné prodejně Malátova 22 v Králově Poli v Brně. Z domova a odkudkoliv můžete využívat i naši doplňkovou online službu http://cistirnaperibrno.cz.

Zamilujte si peří i Vy

Peří je čistě přírodní a z hlediska ekologie naprosto recyklovatelný produkt. Do dnešní doby nebylo vynalezeno umělé vlákno, které by mělo podobné izolační schopnosti. Udrží například teplotu čtyřikrát lépe než výrobky ze syntetických vláken, má schopnost stoprocentně odvádět vlhkost a dokonale se přizpůsobí tvaru vašeho těla a pohybům při spánku.  

Péřové lůžkoviny oceníte nejen pro jejich přírodní původ, ale i pro neuvěřitelnou měkkost, lehkost, pružnost a dlouhou životnost.

Nebojte se peří!

Strach usínat v pěřinách nemusíte mít ani vy, kdo jste alergici. Alergie na peří neexistuje. Můžete mít pouze alergii na všudypřítomné roztoče nebo na prach. Navíc používáme pouze sypkoviny z kvalitně tkané 100% bavlny, která brání průniku peří na povrch a roztočům směrem dovnitř. 

Co u nás nejvíc frčí?

Nejoblíbenější kolekcí péřových přikrývek a polštářů je edice Gold Line http://luzkoviny-janecek.cz/home/perovy-program/gold-line/, která je vyrobena z prachového peří severských hus. Peří těchto hus se díky klimatickým podmínkám chovu vyznačuje vysokou hřejivostí, vzdušností a velmi nízkou váhou. 

Pro milovníky všeho českého vám jako jediní můžeme nabídnout řadu Royal Line  http://luzkoviny-janecek.cz/home/perovy-program/royal_line/ z peří hus českých od známého místního chovatele. České husy se pyšní vysoce kvalitním krycím i prachovým peřím s vynikajícími termoizolačními vlastnostmi. 

Edic přikrývek a polštářů ale máme více. Jsou rozlišeny podle podílu prachového peří, rozměru, potisku sypkoviny nebo možnosti praní v pračce. Mrkněte na nabídku http://luzkoviny-janecek.cz. 

V peřince už od narození je cool

Naprostým péřovým hitem je zavinovačka http://luzkoviny-janecek.cz/home/deti/zavinovacky/, která připomíná prostředí dělohy a pomáhá děťátku první tři až čtyři měsíce po narození se správně “rozvinout”. Poskytuje mu pocit tepla, bezpečí  a omezený prostor, jako mělo v maminčině bříšku. 

Zkušenosti mnoha maminek ukazují, že děti, které bývají dráždivé a lekavé, s prudkými pohyby ručiček a nožiček, se krásně v měkké péřové zavinovačce uklidní. Zavinovaná miminka se cítí bezpečně, lépe usínají a spí a dokonce netrpí tolik na nadýmání a bolesti bříška. Zavinovačka je nepostradatelná také pro nedonošené a nezralé děti s nízkou porodní hmotností.

Miminko se vám v zavinovačce bude lépe nosit. Doporučujeme ji používat i do kočárku nebo do autosedačky, protože dobře tlumí otřesy z jízdy. Poskytuje přirozené teplo, takže nebudete muset děťátko tolik oblékat. Dětská zavinovačka je opravdu vhodným doplňkem pro miminko, která by neměla chybět v žádné výbavě maminky. Najdete ji u nás ve čtyřech rozměrech, čtyřech barvách a v pratelné variantě.

Přečtěte si taky článek, který o nás napsala Miss Michaela Salačová na svém blogu COOL BRNO BLOG.